تولیدی پیچ رویال در سال 1387 توسط آقایان محمود جاویدپور و امیر مهدی جاویدپور بصورت فروشگاه خرده فروشی پیچ و مهره آغاز به کار کرد . در طی سال های 87 تا 91 به دلیل نوسانات شدید قیمت مواد اولیه دچار چالش هایی جدی در میسر خود شد اما با تلاش فراوان و حذف هزینه های اضافه توانست به حیات نوپای خود ادامه دهد . در سال 1392 با تکمیل انبار و افزایش تنوع محصولات از خرده فروشی به عمده فروشی تغییر و بصورت جدی وارد عرصه توزیع بار به صنعت شد . در سال 1395 با خرید تعدادی ماشین آلات پیچ سازی و راه اندازی آنها و تولید برخی اقلام خاص و پرمصرف ، از عمده فروش به تولید کننده تبدیل و هم اکنون یکی از قطب های تولید پیچ های استوانه و خودکار و شش گوش ریز در کشور می باشد.

 

این شرکت موفق شد در سال 1399 اولین فروشگاه تخصصی اینترنتی پیچ و مهره در ایران را تاسیس و آن را به ثبت برساند . مهندس امیر مهدی جاویدپور با توجه به تجربیات تحصیلی (مهندسی کامپیوتر و کارشناسی فن آوری اطلاعات و دارنده مدارک A+ و Network+ ) و کاری خود توانست طی 18 ماه تمامی دانش خود در صنف پیچ و مهره و IT را بصورت کاملا دقیق و تخصصی در این پروژه پیاده سازی کند بطوریکه با قاطعیت میتوان گفت هیچ فروشگاه اینترنتی و هیچ مرجع اطلاع رسانی مانند این فروشگاه تا این تاریخ در کشور وجود ندارد و تولیدی پیچ رویال از این نظر با اختلاف و بدون رقیب خودنمایی می کند . شما می توانید این ادعا را با یک جستجوی ساده در گوگل و دیدن سایت های مشابه این صنف شاهد باشید .

 

از نکات قابل توجه فروشگاه اینترنتی تولیدی پیچ رویال میتوان به این موارد اشاره کرد :
.

   >> اولین فروشگاه اینترنتی پیچ و مهره ایران ، بصورت کاملا تخصصی

   >> درج تمام اطلاعات مربوط به محصول از قبیل نوع مواد اولیه ، آبکاری ، وزن و … که در هیچ فروشگاهی در این صنف مشاهده نمیشود

   >> واقعی بودن تمامی عکس ها به این معنی که عکس هر محصول دقیقا همان محصول است و توسط کادر این مجموعه تهیه شده و همه بصورت منظم و مرتب و قرار داده شده است. این سیستم ارائه محصول با عکس در این صنف در هیچ فروشگاهی وجود ندارد و همه با کپی برداری از یکدیگر و عکس های آماده گوگل کار کرده اند و این یکی از برگ برنده های این فروشگاه می باشد.

   >> قیمت دار بودن تمامی محصولات که از این نظر در کشور بی نظیر است و هیچ مرجعی در ایران در صنف پیچ و مهره وجود ندارد که بالای 1000 محصول را قیمت گذاری و آماده تحویل داشته باشد

   >> قیمت های مناسب با هدف حذف واسطه ها و اتصال تولید کننده به مصرف کننده نهایی

   >> امکان تخفیف در صورت خرید تعداد که این مورد در نوع خود در بخش فروش آنلاین منحصر به فرد است و شما با جستجو در هر فروشگاه آنلاینی متوجه می شوید که امکان تخفیف در لحظه برای خرید تعداد ندارید.

   >> امکان فروش بصورت چک که بعد از هماهنگی های لازم انجام میشود و ویژگی بسیار مفید و کاربردی برای مشتریان ثابت است . این خدمت فقط در راستای کمک به تولید کنندگان صنایع می باشد که بتوانند هزینه های خود را مدیریت کنند و امکان دریافت مواد اولیه بدون پرداخت داشته باشند.

   >> تلاش بی وقفه برای افزایش تنوع محصولات و اضافه کردن اقلام جدید

   >> امکان تماس تلفنی برای سفارش و همچنین مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین محصول

   >> امکان مراجعه حضوری به محل دفتر برای ارائه نمونه یا نقشه و همچنین مشاوره برای تولید محصول

   >> پرسنل این مجموعه میتوانند بعد از هماهنگی به خط تولید مشتریان گرامی رفته و ضمن اشکال زدایی و بررسی مشکلات احتمالی مرتبط با پیچ و مهره ، بهترین پیشنهاد و جایگزین ها را ارائه دهند .

 

 

با آرزوی موفقیت برای همه ایرانی های عزیز
محمود جاویدپور – امیر مهدی جاویدپور
اللهم عجل لولیک الفرج