مراحل خرید کالا

 

1- ابتدا در سایت ثبت نام کنید و مشخصات خود ار قبیل تلفن ثابت ، تلفن همراه ، آدرس دقیق و نام تحویل گیرنده را ثبت کنید.

2- کالاهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تعداد آن را وارد نمایید

3- به سبد خرید مراجعه کنید و محصولات انتخابی خود را بررسی نمایید.

4- در بخش جزییات صورتحساب آدرس تحویل و نام تحویل گیرنده را بررسی نمایید

5- اگر میخواهید به آدرسی به جز آدرسی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید کالا را دریافت کنید میتوانید با زدن تیک آدرس متفاوت ، آدرس جدید را وارد نمایید

6- اگر قبلا کیف پول خود را شارژ کرده اید میتوانید با انتخاب تیک کیف پول از موجودی آن استفاده کنید.

7- دکمه ثبت سفارش را بزنید

8- در درگاه پرداخت اطلاعات کارت خود را وارد کرده و خرید را تکمیل نمایید . دقت فرمایید در درگاه پرداخت لوگو و نام “تولیدی پیچ رویال” وجود داشته باشد . در غیر اینصورت از پرداخت خودداری نمایید.

 


مراحل ارسال کالا

 

1- بعد از خرید شما یک ایمیل حاوی اطلاعات خرید و شماره خرید برای شما ارسال می شود.

2- بعد از بررسی سفارش ثبت شده در صورتی که در تهران باشید و سفارش شما صبح ثبت شده باشد ، تا انتهای روز کاری همان روز به دست شما میرسد . اگر شهرستان هستید در همان روز و با شرایط فوق به باربری تحویل داده میشود .

3- بعد از ارسال کالا در تهران و شهرستان ، رسید بیجک باربری یا پیک برای مشتری از طریق ایمیل ارسال میشود .

4- گاهی ممکن است سفارشات همزمانی برای یک محصول خاص ثبت شود و آن محصول در انبار موجود نباشد . در این صورت سفارشی که دیرتر ثبت شده با هماهنگی تلفنی با مشتری کنسل می شود . مشتری میتواند پول خود را از طریق شماره شبای مربوط به خود در طی 24 ساعت دریافت کند یا میتوانید کیف پول خود را شارژ کند . همچنین مشتری میتواند با رضایت خود ، کالای خود را چند روز دیرتر دریافت نماید که تمام این موارد با مشتری هماهنگ می شود.

5- در صورتی که سفارش شما بالای 5 میلیون تومان باشد ، ارسال بار در شهر تهران رایگان و برای شهرستان ، ارسال بار به باربری رایگان است.